Biuro tłumaczeń eulingo.eu zostało zarejestrowane w 2005 roku w Krasnymstawie, województwie lubelskim.
Wykonujemy tłumaczenia pisemne, zwykłe i przysięgłe, we wszystkich językach europejskich oraz tłumaczenia ustne.

Przyjęliśmy strategię rozbudowywania sieci pracowników – specjalistów obsługi klienta, pracujących na zasadzie telepracy, z szerokim wykorzystaniem technologii teleinformatycznych, rezygnując z tworzenia biur na terenie całego kraju.

Biuro jest firmą rodzinną, każdej zatrudnionej osobie bliskie sercu jest dobro firmy i dbałość o klientów. Cieszy nasz każdy wspólny sukces wypracowany przez lata wielkim wysiłkiem, poświęceniem i wkładem nieprzeciętnych umiejętności i talentów.

Jednocześnie staramy się wykorzystywać najnowsze technologie, które podnoszą jakość usług i poszerzają ich gamę, a także ograniczają do minimum koszty, które wpływają na poziom cen oferowanych naszym klientom. Do chwili obecnej zdobyliśmy ogromne doświadczenie w tym co robimy, a w szczególności wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze dużych międzynarodowych koncernów branży AGD, energetycznej, maszyn rolniczych oraz podłóg drewnianych.

Zatrudniamy pięciu specjalistów obsługi klienta oraz ponad 200 tłumaczy różnych języków i specjalności. Nasza filozofia opiera się na oferowaniu klientom jak najlepszej obsługi, wysokiej jakości usług i elastycznego podejścia do bieżących potrzeb, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa naszego klienta.

Wspieramy naszych klientów w realizacji ich celów i osiąganiu sukcesów. Jesteśmy dumni, że z naszym udziałem jako ogniwa w łańcuchu dostaw zyskują nowe rynki, realizują nowe wyzwania i osiągają znakomite wyniki. Z entuzjazmem podejmujemy się nowych zadań i nie boimy się nowych wyzwań.