Zamów tłumaczenie – wyjaśniamy jak to zrobić

Proces obsługi

Oferowane usługi

1  ► Prześlij plik, skan lub zdjęcie

Należy przesłać nam dokumenty do tłumaczenia na nasz adres email i określić potrzeby i wymagania, przede wszystkim język docelowy (lub języki docelowe) i oczekiwany termin. Na tym etapie, jeśli będzie to konieczne, ustalimy wymagania, co do stosowanej terminologii oraz jaka jest docelowa grupa odbiorców dokumentu. Na przykład inaczej pisze się tekst skierowany do młodzieży, a inaczej do pracowników korporacji.

2  ► Zaakceptuj wycenę

Aby sporządzić wycenę musimy ustalić:

  • język docelowy
  • objętość dokumentu
  • wymagany termin, jeśli jest z góry narzucony

Mając te informacje specjalista obsługi sporządzi wycenę wraz z wyszczególnieniem rabatu, terminu. Wycena jest dla Państwa bezpłatna i nie zobowiązuje do dokonania zamówienia.

Złożenie zamówienia i jego realizacja

Jeśli są Państwo zadowoleni z zaproponowanej wyceny i warunków, zamówienie można złożyć odpowiadając na wiadomość email z wyceną. Żadna zbędna praca administracyjna nie jest z naszej strony wymagana.

Po złożeniu zamówienia klient otrzyma od nas wiadomość email potwierdzającą zamówioną usługę, cenę, termin wykonania tłumaczenia oraz na kogo będzie wystawiona faktura. Uprzejmie prosimy (szczególnie nowych klientów) o sprawdzenie tych informacji i w razie jakichkolwiek nieścisłości jak najszybciej się z nami skontaktować.

Proces tłumaczenia

Zwykle dodatkowe zaangażowanie klienta w proces tłumaczenia nie jest wymagane, jednak mogą się pojawić dodatkowe pytania i wątpliwości dotyczące tekstu źródłowego, jak konieczność wyjaśnienia znaczenia skrótów lub decyzja klienta, co do postępowania z napotkanymi w dokumencie rysunkami. Podobnie, jeśli pojawią się pytania z Państwa strony, zawsze chętnie udzielimy odpowiedzi, a specjalista obsługi poinformuje o wszelkich sprawach związanych z terminem przekazania tłumaczenia.

3  ► Odbierz tłumaczenie

Końcowym etapem jest przekazanie gotowego tłumaczenia w odpowiednim formacie. Tłumaczenia odsyłamy wiadomością email lub pocztą. Zawsze chętnie usłyszymy Państwa opinie na temat naszych usług – to pomoże nam lepiej dostosować naszą pracę i stale poprawiać jakość obsługi. Jeśli mają Państwa jakiekolwiek uwagi dotyczące dowolnego aspektu pracy z nami, prosimy o wpisanie ich tutaj.

Faktura

Po przekazaniu tłumaczenia wystawiana jest faktura