Praca w domu

Choć jesteśmy z różnych miast, to wszyscy w eulingo pracują z zacisza własnego domu. Nie marnujemy cennych zasobów na dojazdy do pracy, nie zanieczyszczamy powietrza stojąc w korkach. Pewne aspekty naszej pracy można wykonywać także w kawiarni, w podróży pociągiem. Wszyscy uważamy to za atut, ponieważ sami układamy swój plan pracy, w wolnej chwili możemy wpaść do kuchni, a do biurka możemy zasiąść nawet w piżamie…

Nie marnujemy papieru

W naszej pracy stosujemy całkowicie elektroniczny obieg dokumentów. Również faktury są dostarczane elektronicznie z pominięciem tradycyjnej poczty. Jeśli już musimy wydrukować dokumenty, drukujemy dwustronnie i najczęściej po cztery strony na jednej kartce. Niepotrzebne wydruki zbieramy na makulaturę lub ponownie wykorzystujemy na wszelkie notatki.

Prąd ze słońca

Planujemy zasilanie naszej serwerowni z ogniw fotowoltaicznych, czyli energią ze słońca. Zasada działania paneli fotowoltaicznych polega na tym, że fotony, czyli cząstki przenoszące energię światła, padają na krzemową płytkę półprzewodnikową i wybijają z niej elektrony, zmuszając je do ruchu. Ruch elektronów to właśnie przepływ prądu elektrycznego i nasze zasilanie!

Wspomagamy środowisko

Wspomożemy każdego, kto chroni środowisko. Dla każdej organizacji, która aktywnie działa w ochronie środowiska wykonamy bezpłatne tłumaczenia w języku angielskim. Ponadto, co roku przekazujemy 1% podatku na organizacje chroniące zwierzęta i środowisko.